www.mariusztravel.com logo


Księga Gości / Guest Book

Dodaj wpis
:) ;) :( :D 8) :O :| :? ;[27-11-2014

świetne zdjęcia :) Pozdrawiam!

~ Wróżbita [mail] [www]
21-11-2014

Great pictures!

~ Gość [mail] [www]
23-10-2014

Hi Marius !!! I hope you are doing well!! I know that you came to explore my beautiful country Venezuela 7 years a go... and between all the bad things like whatever country ..want to tell you thank you to make part of you beautiful places of here.
All the best ever in your travels!:)

~ MaryAngela [mail] [www]
25-09-2014

Znakomite relacje. świetna przygoda. Podziwiam i sam chciałbym kiedyś przeżyć coś podobnego.

~ Bartek [mail] [www]
23-09-2014

Relacje na prawdę szczegółowe, ciekawe i inspirujące. Chciałbym być w Twojej skórze, chociaż na jednej z wypraw ;) Będę tutaj zaglądał nieustannie, bo rzucić wszystko i wyjechać to chyba w mojej sytuacji nie jest dobry pomysł.

~ Grzegorz [mail] [www]
11-09-2014

hi Marius how are you I find you website awsome so you are very interesting man one time maybe you remember I was you tour guide in Azerbaijan I see all you pictures its pretty cool

~ Gość [mail] [www]
1-09-2014

Relacje znakomite. Może i mi będzie dane kiedyś podróżować tak jak Tobie. życie mamy tylko jedno więc świat trzeba oglądać. Będę śledził Twoją stronę i z radością czytał relacje z wypraw.

~ Kacper [mail] [www]
4-08-2014

Te relacje z Twoich wypraw można oglądać i oglądać. Jestem pod wrażeniem, a i sam chciałbym iść podobnymi ścieżkami jak ty tylko zawsze brakuje mi odwagi. Twoja strona jest dla mnie inspiracją. Wielkie dzięki!

~ Marek [mail] [www]
8-07-2014

@Agnieszka i Paweł
Daliście mi trudne zadanie... Podróż z dzieckiem to coś innego niż 2 dorosłe osoby. Ja bym się wybrał raczej do Azji niż Ameryki Płd, bo jest bardziej bezpieczna. Piękne plaże są tylko w Brazylii, Wenezueli i Kolumbii, ale omijałbym szczególnie Wenezuelę ze względu na obecną sytuację polityczną. Chyba, że jedziecie z biurem podróży, to co innego. Ja sam pracuję dla Logos Tour i w Wenezueli nie mieliśmy żadnych problemów. Ale indywidualnie z dzieckiem nie polecam.
Moim zdaniem lepsza będzie Azja. Może Tajlandia? Jest dość tanio i egzotycznie, nie trzeba wizy (dają na lotnisku), jedzenie jest wyśmienite a ludzie bardzo mili i uśmiechnięci. Plaże - jedne z najpiękniejszych, jakie widziałem. Na pewno Wam się spodoba!
Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych wrażeń!

~ Mariusz [mail] [www]
7-07-2014

Panie Mariuszu, z podziwem oglądaliśmy zdjęcia z Pana wypraw. Czy mógłby Pan polecić nam jakiś dobry kierunek na wakacje za rok, najlepiej Ameryka Południowa i łacińska. Dodam, że nie jesteśmy wprawnymi podróżnikami i podróżujemy z dzieckiem. Zależy nam zatem głownie na bezpieczeństwie, dobrych warunkach do plażowania, no i cenach dla normalnego turysty z Polski. Pozdrawiamy. Agnieszka i Paweł

~ Agnieszka i Paweł [mail] [www]
Zaloguj